Web Tasarım

Web siteniz, potansiyel bir müşterinin işletmenizle olan ilk teması olduğundan, işte bu nedenle işinizin DNA’sına giriyor ve sizinle birlikte çalışarak sitenizin doğru ziyaretçileri cezbetmesini, onlarla etkileşimde bulunmasını ve müşterilere dönüştürmesini sağlıyorum.

Web tasarım ise, herhangi bir ürün ya da içeriği elektronik web sayfalarında sunma niyetiyle, son kullanıcıların internet üzerinden bir web tarayıcısı yardımıyla erişebileceği, benzer bir yaratım sürecidir.

left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

İyi Bir Web Sayfası Nasıl Olmalı

Hazırladığımız tüm web siteleri ile müşteri memnuniyeti kazanmanızı sağlıyor ve web sitenizi ziyaret edecek her kişinin müşteriniz olma fırsatını veriyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım
Responsive (mobil uyumlu) tasarım web siteleri tüm cihazlarda Tablet Pc Mobil vs aynı kalitede kullanım kolaylığı sağlar.
Seo Uyumlu Tasarım
Alan adı tercihinden başlayarak doğru arama kriterlerinin kullanılmasına, mobil uyumluluğuna kadar bir çok kriterin toplamı web sitenizin seo uyumlu olmasında rol oynar.
Yönetilebilir Olmalı
Hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan, sürekli veri girişi yapmak zorunda kalmadan tüm güncellemelerinizi kendiniz yapabilmelisiniz
Özgün İçerik
Özgün içerik Google’ın web sitesi analizlerinde en titizlikle incelediği konulardan biridir. Özgün içerik; tıpkı ismi gibi özgün olan, yani herhangi bir yerden kopyalanmadan tamamen size, ürün ve hizmetlerinize özel kurulan cümlelerden oluşmalıdır.

Mobil Uyumlu Web Tasarımları

İnternet dünyasında ön planda olmanız ve yaptığınız işte ilk tercih edilen kurum olmanız için oluşturmuş olduğumuz web tasarımlarını, akıllı cep telefonları, tabletler ve masaüstü cihazlar ile uyumlu halde hazırlamaktayız.  

Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde web sitenizin mobil uyumluluğu sayesinde, sitenizin ziyaretçilerinin çok kısa sürede aradığını bulması için doğru adrestesiniz. Mükemmel şekilde kurguladığımız web siteleri, arama motorları ile uyumlu ve arama motorları kriterlerinin baz aldığı özelliklerdendir. Gelişmiş SEO teknikleri ile arama motorları arasında en çok kullanılan Google’da üst sıralarda olma fırsatını Ankara Web Tasarım Ajansı olan firmamızı seçerek elde edebilirsiniz.

Gelişmiş yönetim panelini yine sizlere kolay kullanım sunması açısından oldukça kolay hazırlayarak, sitenizde istediğiniz değişikliği yapmanızı ve güncellemeler için zorlanmamızı sağlıyoruz.  İşin teknik kısmında oldukça başarılı olan tasarım ekibimiz, ne istediğinizi tam olarak anlar sizlerin her daim bu konudan verim alacağınız bir web site tasarımını oluşturur.